اخبار  کوتاه آغاجاری   29/ 9 / 96

اخبار  کوتاه آغاجاری   29/ 9 / 96

 

در مورخ 29 /9 / 96 مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید ستاد فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آغاجاری با حضور سردار معین پور جانشین فرماندهی  سپاه حضرت ولی عصر(عج) و مسئولین  شهرستان  برگزار شد

************

دکتر درستان مشاور عالی سلامت استاندار  خوزستان در  جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی آغاجاری اظهار داشته است: توجه به رژیم غذایی و تغذیه مناسب خود و خانواده،ورزش،رعایت نکات بهداشتی و مراجعه به موقع به پزشکان تاثیر زیادی در ارتقاء سلامت جامعه دارد که این امر نیازمند فرهنگ سازی در حوزه سلامت بویژه برای دانش آموزان در سطح مدارس و آگاه سازی افراد جامعه می باشد.وی همچنین نقش خیرین حوزه سلامت و سازمانهای مردم نهاد در ارتقاء شاخص سلامت جامعه را بسیار موثر و مفید دانست و خواستار همیاری این نهادها جهت رشد بهداشت و سلامت جامعه شد.

************

گردهمایی سالانه ی گردان سیدالشهداء (ع) در مورخ 30/9/96 ساعت 15 در سالن ورزشی نفت آغاجاری برگزار می گردد. گردن سیدالشهداء به فرماندهی دکتر محمد درخور متشکّل از رزمندگان شهرستان های آغاجاری و امیدیه بود که در دوران دفاع مقدس حماسه آفرینی ها نمود و شهدای زیادی تقدیم انقلاب نمود. این گردان همه ساله گردهمایی خود را در یکی از شهرهای استان برگزار می نماید.

************

در راستای بررسی مشکلات مردم جلسه ای با حضور سلوکی شهردار و حسینی خیاط رئیس شورای شهر آغاجاری ، در مورخ 27/9/96 ،  بعد از نماز عشاء در محل مسجد امام سجاد (ع) کوی 17 شهریور برگزار گردید که مردم مشکلات منطقه ی سکونت خود را مطرح نمودند.

************

 

 

/ 0 نظر / 59 بازدید