اخبار آغاجاری 25/3/94

برگزاری نماز جمعه

نماز جمعه در مورخ 22/3/94 در مسجد جامع و به امامت حجتالاسلام موسوی برگزار گردید. ایشان در خطبه ی دوم اظهار داشتند :

++ در رابطه ی با برخورد با ریز گردها ،  لازم است دولت از شعار بپرهیزد و گام اساسی برای حل مشکلات مناطق مرزی و خوزستان بردارد.

++ مسئولین مذاکره کننده ی هسته ای لازم است به خطوط قرمزی که رهبری تعیین کرده اند پایبند باشند.

 سپس نماز جمعه به امامت ایشان اقاامه گردید

 

+++++++++++++++++++++++++

برگزاری دومین همایش رزمندگان گردان های انشراع و ابوالفضل

به همت شهرداری و شورای اسلامی شهرستان آغاجاری باهمکاری هیئت رزمندگان اسلام دومین گردهمایی رزمندگان گردانهای انشراح و ذولفقار شهرستان آغاجاری در مورخ 21/3/94 راس ساعت 19 در سالن سینما برگزار گردید.دراین مراسم سردارباقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح به بیان ونقش رزمندگان و شهدا دردفاع مقدس پرداختند و خاطراتی از تفحص و جستجوی شهداء  در خاک عراق و جستجوی غواصان بیان نمودند.

همچنین جواد قنواتی، یکی از رزمندگان ،  خاطراتی از دوران دفاع مقدس بیان نمودند. همچنین مداحی و پخش فیلم هایی از دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های این همایش بود.

++++++++++++++++++++++++++++

افتتاح بخش دیالیز و جراحی بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی

با حضور  مسئولین شهرستان ، بخش جراحی و دیالیز بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

+++++++++++++++++++++++++++++

همایش حمایت از سخنان مقام معظم رهبری

در راستای تبیین سخنان مهم مقام معظم رهبری ، همایشی با حضور نیروهای بسیجی و مردم همیشه در صحنه ی آغاجاری ، در مورخ 18/3/94 و بعد از نماز عشاء در  مسجد جامع آغاجاری برگزار گردید.

استاد لارتی طی سخنانی به تبیین سخنان مقام معظم رهبری در حرم حضرت امام (ره ) و در سالگرد ارتحال آن حضرت پرداختند و خصوصیات افراد تحریف کننده را بیان نمودند و حمایت مردم ایران را از سخنان ایشان بیان نمودند.

در پایان حاضران با  امضای طوماری حمایت خود را از سخنان مقام معظم رهبری اعلام داشتند و خواستار توجه به خطوط قرمز مورد نظر ایشان در مذاکرات هسته ای شدند.

 

+++++++++++++++++++++++++++++++

/ 0 نظر / 26 بازدید