اخبارآغاجاری  18 / 5 / 96

نماز جمعه

نماز جمعه این هفته در مورخ 13/5/96 در مسجد جامع آغاجاری اقامه گردید. حجتالاسلام موسوی امام جمعه در خطبه های نماز در مورد مسائل دینی و مناسبت های هفته مطالبی بیان نمودند و اظهار داشتند :چند سالی است که بودجه فرهنگی در کشور  و شهرستان از طرف دولت صفر است و امید است در دولت جدید به مسائل فرهنگی توجه شود.

سپس نماز جمعه بامامت ایشان اقامه گردید.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

افتخار آفرینی تیم پرس سینه در استان

با خبر شدیم چند نفر از جوانان و نوجوانان منطقه با وجود نداشت امکانات در مسابقات استانی مقام هایی را کسب نمودند که ضمن تبریک به انان که علی رغم کمبودها و نداشتن امکانات در مسابقات استانی برای شهرستان افتخار آفریدند. اسامی این قهرمانان عبارتند از : محمد رضا آقاجری – پویا جمالزاده – حسین امانی – محمد عطار پری

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

برگزاری اولین دوره مسابقات رباتیک دانش آموزی

جلسه ای به منظور هماهنگی جهت برگزاری اولین دوره مسابقات رباتیک دانش آموزی در این شهرستان به ریاست عیدانی فرماندار و با حضور تعدادی از مسئولین و دو تن از مدیران نمایندگی رباتیک در دفتر فرماندار برگزار گردید.

فرماندار در این جلسه درباره اهمیت علم رباتیک که یک کار علمی- ورزشی و خلاقانه است صحبت کرده و برگزاری این دوره از مسابقات را سبب شکوفایی استعدادها، نبوغ و توسعه توانمندی های دانش آموزان این شهرستان دانستند. وی از برگزاری این مسابقات به میزبانی شهرستان آغاجاری در تاریخ پنجشنبه مورخ 96/5/26 و با حضور پرشور دانش آموزان و اولیاء آنان خبر داد و خواستار حمایت مسئولین و فراهم کردن بسترهای لازم برای برگزاری این مسابقات شدند.

در ادامه هم آقای درویشی مدیر نمایندگی شرکت ربات ساز، ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار گفت : این دوره از مسابقات برای اولین بار به میزبانی شهرستان آغاجاری و در چهار لیگ فوتبالیست، جنگجو، مسیریاب و تشخیص مانع برگزار می گردد. در حال حاضر هم حدود 50 دانش آموز از شهرستانهای آغاجاری و همجوار( 12 دانش آموز از شهرستان آغاجاری) برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

پس از بحث و تبادل نظر میان حاضرین در جلسه مواردی به منظور فراهم کردن شرایط برگزاری مسابقات از جمله سالن محل برگزاری، تهیه بنرهای تبلیغاتی، وعده غذایی و هدایای برندگان مسابقه به تصویب رسید.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

/ 0 نظر / 29 بازدید