آغاجاری 11/5/96

نماز جمعه

نماز جمعه ی این هفته در مورخ 6/5/96 در مسجد جامع آغاجاری برگزار گردید. حجتالاسلام موسوی امام جمعه در خطبه های نماز ضمن بیان مسائل هفته از تلاش های آقای سعیدی زاده رئیس فنی و حرفه ای تشکر نمودند. سپس نماز جمعه بامامت ایشان اقامه گردید.

ملاحظات :

++ بمناسبت سالگرد نماز جمعه فرماندار و مسئولان شهرستان ضمن حضور در نماز جمعه با مردم دیدار مردمی داشتند و به مشکلات مردم رسیدگی نمودند.

++ آقای مصطفی سعیدی  زاده به مناسبت روز فنی و حرفه ای قبل از خطبه های نماز گزارشی از عملکرد مرکز فنی و حرفه ای آغاجاری بیان نمودند.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

استقبال از بیرق رضوی

مراسم استقبال از بیرق رضوی و خادمان امام رضا (ع) با حضور مسئولان و مردم در روز شنبه مورخ  7/5/96 ساعت 9 صبح در مسجد جامع آغاجاری برگزار گردید. در این مراسم فرماندار محترم از کاروان خدام که فرهنگ امام رضا (ع) را با خود به همه نقاط کشور می رسانند تشکر و قدردانی کردند و افزودند انتظار داریم آستان قدس رضوی برنامه هایی هم برای محرومیت زدایی از شهرستان آغاجاری در نظر بگیرند. در ادامه امام جمعه محترم شهرستان سخنانی ایراد نمودند وخادمان حرم رضوی به مولودی خوانی پرداختند.در این مراسم بمناسبت دهه ی کرامت برنامه هایی اجراء گردید.همچنین خادمان ضمن حضور در بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی  با بیماران و کادر بیمارستان دیدار نمودند.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

جلسه شورای مسکن

جلسه شورای مسکن به ریاست مهندس عیدانی فرماندار و با حضور مدیران استانی و مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه مشکلات مربوط به سنددار کردن کلیه کاربری های دارای اعیان شهرستان، بررسی رفع مشکلات 150 واحدی سکونت گاه غیررسمی و 100 واحدی مسکن مهر فاز 2 و موارد مربوط به مزایده عمومی یک مرحله ای پروژه 48 واحدی مسکونی استیجاری نیمه تمام شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

/ 0 نظر / 26 بازدید